• Krzysztof Tokarczyk
  Chief Executive Officer
  Open or Close

  Związany z branżą IT od 2005 r. przede wszystkim w obszarze pozyskiwania kluczowych klientów i realizacji projektów informatycznych, w tym przede wszystkim z zakresu bezpieczeństwa i zarzadzania informacją. W ramach grupy odpowiedzialny jest za pozyskiwanie kontraktów handlowych związanych z budową systemów informatycznych opartych na bezpieczeństwie danych handlowych.

  Doświadczenie branżowe zdobył współpracując na zasadach partnerskich z wieloma firmami z branży IT jako Project Manager kluczowych projektów. Jest autorem szerokiej oferty innowacyjnych usług outsourcingowych związanych z bezpieczeństwem informacji oraz koncepcji systemu ochrony danych.

 • Anna Fuk
  Chief Finance Manager
  Open or Close

  Finance Manager – od 15 lat współpracuje z branżą IT zajmując kluczowe stanowiska managerskie związane z zarządzaniem finansami. Jest absolwentka Wydziału Zarzadzania i Marketingu na AGH, ukończyła University of Teesside w Wielkiej Brytanii z tytułem Master in Management Competence oraz studia MBA w Wyższej Szkole Zarządzania – Polish Open University.

  Pracowała w takich firmach jak: Barclays Bank, Kredyt Bank, ABB Elbud, POLCOM. W grupie odpowiedzialna jest za zarządzanie finansami, organizację sfery formalno – prawnej, sprawozdawczość i kontroling.

Dołącz do nas:
start@motteq.com