• Ekobilet
  bilety na wyciągnięcie ręki.
  Open or Close

  Ekobilet to technologia umożliwiająca sprzedaż i dystrybucję biletów oraz ich promocję różnych kanałach sprzedaży, zarówno naziemnych, jak i internetowych. System oparty jest na oprogramowaniu w chmurze, co pozwala na ograniczenie kosztów oprogramowania, zakupu sprzętu i jego serwisowania. Otwiera nowe kanały sprzedaży – na portalach społecznościowych (Facebook), stronach internetowych, poprzez wyszukiwarkę wydarzeń oraz w punkcie sprzedaży. Pozwala na sprzedaż wejściówek, voucherów i karnetów. Ekobilet jest dostosowany do obsługi technologii NFC.

  Więcej: www.ekobilet.pl

 • Melon
  lojalność owocuje.
  Open or Close

  Aplikacja mobilna na smartfony, która umożliwia zbieranie punktów w programach lojalnościowych poprzez skanowanie kodów QR. Dzięki aplikacji marki mogą komunikować się ze swoimi klientami, wysyłać im informacje o nowych produktach i usługach bez dodatkowych kosztów. Melon pozwala również na prowadzenie raportów zachowań konsumenckich, które mogą być wykorzystywane do prowadzenia akcji marketingowych. Melon jest dostosowany do obsługi technologii NFC.

  Więcej: www.getmelon.com

 • GetYid
  systemy bezpieczeństwa
  Open or Close

  System Getyid jest innowacyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, opartym na dwuskładnikowej weryfikacji dostępu do baz danych, służbowych kont i zasobów sieciowych. Z powodzeniem stosuje się go również w branży finansowej i bankowości internetowej, ponieważ pozwala na świadome weryfikowanie operacji finansowych. Mechanizm opiera się na dodaniu do zwykłego hasła (coś, co wiem) drugiej warstwy zabezpieczenia – jednorazowego kodu wysyłanego na telefon komórkowy (coś, co mam).

  Więcej: www.getyid.com

Dołącz do nas:
start@motteq.com